تاریخچه | مهندسی بین المللی پارسی راد ایرانیان

تاریخچه

شرکت پارسی راد ایرانیان از سال 1383 به عنوان نماینده انحصاری epoke دانمارک (بزرگترین تولید کننده نمک پاش و شن پاش در جهان) و zaugg سوئیس (برترین تولید کننده برف روب و برفخور جهان) به صورت تخصصی در امور نگهداری معابر شهری و راهبری جاده ای در زمستان فعالیت می نمایند. این شرکت با سابقه 10 ساله در تولید، تامین و نگهداری ماشین آلات زمستانی (نمک پاش، شن پاش، برف روب، آبنمک پاش، برفخور و کامیون یونیماگ) و همچنین سرویس و خدمات رسانی این محصولات در سطح کشور ایران به صورت حرفه ای فعالیت می نماید.

بعد از گذشت 10 سال تجربه و تخصص در فروش و خدمات رسانی شبکه ای به مشتریان در وزارت محترم راه و شهرسازی و وزارت محترم کشور و شهرداری های محترم؛ همچنان نسبت به تحویل ماشین آلات و سرویس دهی به روز همت می گمارد.

پارسی راد در دهمین سال فعالیت خود پیرو توافق نامه ای کاملا منطقی با epoke دانمارک، در حال راه اندازی خط تولید برفروب های SP 300 و SP 320 در محل کارخانه خود می باشد که امسال ضمن تأمین نیاز داخلی با کاهش قیمتی معادل 50% ، درخواست بازار اروپا را نیز از طریق ارسال برفروب های ساخته شده به epoke، تأمین خواهد کرد.

ضمناً epoke با تفویض اختیار تولید این برفروب ها به پارسی راد ایرانیان، خط تولید خود را در دانمارک جمع آوری نموده است.